Ubytovacie zariadenia

„Ubytovacím zariadením sa rozumie budova, priestor alebo plocha, v ktorom sa verejnosti celoročne poskytuje za úhradu prechodné ubytovanie a s ním spojené služby. Ubytovacie zariadenie je aj sezónne ubytovacie zariadenie poskytujúce ubytovanie a s ním spojené služby najviac deväť mesiacov v roku.“

 

Hotel Centrál**

Dolná 40, 967 01 Kremnica

    Hotel Centrál** je situovaný neďaleko mestského informačného centra mesta Kremnica v centre mesta. Návštevníkom sú k dispozícii 16 jedno a dvoj posteľové izby a 3 apartmány, čo predstavuje spolu 40 lôžok. Základnú výbavu každej izby tvorí vlastné sociálne zariadenie, TV, telefón, bezdrôtový internet WiFi.

    K hotelu patrí klimatizovaná kaviareň s jedálňou kapacitou 50 osôb. Pre oddych a relaxáciu ďalej je návštevníkom k dispozícií hotelová sauna s kapacitou do 4 osôb a bazén. V letných mesiacoch je využívaná letná terasa s kapacitou 20 miest.

    Ďalej hotel ponúka priestory na obchodné rokovania v salóniku s kapacitou do 6 osôb. Potom je k dispozícií veľkokapacitná kongresová sála s kapacitou               60 - 70 osôb. Je  vybavená príslušným zariadením, vhodná na organizovanie kongresov, seminárov, školenia a rôzne spoločenské podujatia.

 

Hotel Golfer***

J.Horvátha 910/50, 967 01 Kremnica

   Tento hotel je situovaný mimo ruchu a zhonu, avšak predsa ešte v meste Kremnica. Blízko hotela sa nachádza historické centrum mesta a prekrásna príroda, ktorá ho obklopuje.

   Hotel ponúka svojím návštevníkom 4 podkrovné jednolôžkové a 26 dvojlôžkové antialergické izby vybavené s TV- SAT a telefónom s možnosťou prístelku. V ponuke ďalej sú 4 štýlovo zariadené apartmány so spálňou a obývačkou s balkónom.

   Reštaurácia predstavuje bohaté bufetové raňajky pri krbe s domácou kuchyňou, ďalej špeciality na grile a to všetko s prekrásnym pohľadom na okolitú prírodu.

   Lobby bar nájdeme pri vstupnej hale s bohatou ponukou kvalitnej whiskej a kvalitných slovenských či zahraničných vín s kapacitou 20 stoličiek.

   Nesmie samozrejme chýbať ani piano bar s kapacitou 20 kresiel s príjemnou hudbou a rozvoniavajúcou kávou.

 

Penzión Stefanshof

J.Horvátha 911/52, 967 01 Kremnica

   Ubytovanie v tomto penzióne sa ponúka v 1, 2 a 3 lôžkových izbách, v apartmánoch a v apartmánovom byte s vlastnou kuchyňou. V penzióne je možné       si k ubytovaniu doobjednať raňajky, obed a aj večeru a to všetko podľa požiadaviek návštevníka.

   Parkovanie pre návštevníkov penziónu je buď priamo pod penziónom alebo parkovanie na vlastnom parkovisku. V penzióne sa ďalej nachádzajú sauna a fitnes, vlastný rybník s možnosťou ulovenia si ryby, vlastné kone s možnosťou jazdy na nich vo voľnej prírode.

 

Penzión Kôlnička

Krahule 165, Krahule

   Penzión je situovaný v obci Krahule neďaleko vo vzdialenosti 200 m je lyžiarsky svah s lanovkou. Penzión sa nachádza v okrese Žiar nad Hronom, v Banskobystrickom kraji. Zasahujú doň regióny Kremnica, Kremnické vrchy, Pohronie, Tekov a Veľká Fatra.

   Objekt je zariadený veľmi luxusne a splní požiadavky aj tých najnáročnejších návštevníkov. V zime je penzión využívaný návštevníkmi na zimné športovanie, ako zjazdové lyžovanie, snowboarding, bežecké lyžovanie a naopak v lete je to bohatá hubárska a turistická oblasť, možnosť cykloturistiky, k dispozícií je aj tenisový kurt a obecné futbalové ihrisko.

 

Rekreačné zariadenie Toliar

Bystrická dolina 526, 967 01 Kremnica

   Toto rekreačné zariadenie sa nachádza v Kremnických horách vo výške 650 m n. m. a priamo od centra Kremnice je to 2,5 km. Pre svoju dobrú polohu             je vyhľadávaným zariadením domácich a zahraničných turistov.

   Apartmánové štúdio pozostáva z troch izieb v 2, 3 a 4 lôžkovom prevedení so samostatným sociálnym vybavením. Stravovať sa je možné v reštauračnej časti a k dispozícii je vlastná kuchyňa, jedáleň a spoločná sála.


Penzión Veža

Dolná 68/4, 967 01 Kremnica

   Penzión sa nachádza v meštianskom dome zo 16. Storočia, ktorý sa nachádza na začiatku pešej zóny. Ide o rodinný mini penzión rodinného charakteru v historickom srdci Kremnice. V blízkosti penziónu je známe lyžiarske stredisko Skalka pri Kremnici

Celková kapacita penziónu je 16 lôžok plus 2 prístelky, to znamená 1 jedno posteľová izba, 4 dvoj až trojposteľové izby a 1 apartmán.

Izby sú priestranné s obývacou časťou, kuchynskou časťou, rýchlovarná kanvica, TV, SAT, WIFI, sociálne zariadenie.

Okrem iného penzión ponúka aj kadernícke služby a profesionálne kozmetické a omladzujúce ošetrenia, ktoré sú s týmito službami spojené.

 

Motorest a penzión* Zlatý strom

Č. 90, Bartošova Lehôtka

   Penzión sa nachádza v obci Bartošova Lehôtka, ktorá leží v okrese Žiar nad Hronom v Banskobystrickom kraji. Svojou výhodnou polohou je vhodný pre turistov a návštevníkov penziónu, pretože leží len 5 km od historického mesta Kremnica a 12 km od rekreačných a lyžiarskych stredísk Skalka a Krah

Objekt je vybavený a pohodlie v kvalitne vybavených izbách nájdu maximálne 14 osoby. Izby sú vybavené televízorom, satelitom, internetom, minibarom, chladničkou a kúpeľňou s WC. Objekt ďalej ponúka dva reštauračné zariadenia, kde sa priestory dajú využiť na rôzne firemné a rodinné akcie a bohatá je taktiež slovenská a medzinárodná kuchyňa.

 

Harmónia- ubytovanie na súkromí

Dolná 81/30, 967 01 Kremnica

Toto ubytovanie je formou apartmánu, ktorý je súčasťou meštianskeho domu nachádzajúci sa centre mesta Kremnica na pešej zóne. Objekt je nanovo zrekonštruovaný s ponechanými historickými prvkami, ktoré tomuto zariadeniu dávajú krajšiu atmosféru a nádych histórie.

Apartmán je určený pre 4 osoby, ktorým ponúka 1 spálňu s manželskou posteľou, 1 spálňu s dvoma oddelenými posteľami, obývaciu miestnosť s kuchynským a jedálenským kútom, ďalej kúpeľňu s WC dvoma umývadlami a sprchovacím kútom.

Výbava kuchyne  pozostáva z chladničky, dvojplatničky, varnej kanvice a s kompletnou výbavou kuchynského riadu. Parkovanie je možné v garáži, ktorá          je súčasťou apartmánu na dvore.

 

Chata Limba

Skalka pri Kremnici, P.O.BOX 58, 967 01 Kremnica

Tento objekt sa nachádza 10 km od samotného centra mesta Kremnica, dá sa povedať, že v srdci Slovenska v Banskobystrickom regióne a to len                        4 km od geografického stredu Európy. V tesnej blízkosti sa nachádzajú lyžiarske vleky. Chata je zasadená do prekrásnej prírody Kremnických hôr s celoročnou prevádzkou.

Chata ponúka:

Rekonštruovaná časť

·         päť dvojlôžkových izieb (vlastné sociálne zariadenie, WC, TV),

·         dva trojlôžkové izby (vlastné sociálne zariadenie, WC, TV),

·         apartmán s 2 spálňami pre 6 osôb (kúpeľňa, WC, umývadlo, TV),

·         šesť dvojlôžkových izieb (spoločné sociálne zariadenie),

·         desať trojlôžkových izieb (spoločné sociálne zariadenie).

Turistická časť

·         je 28 dvojlôžkových izieb (umývadlo na izbe, spoločné sociálne zariadenie),

·         a 1 rodinný apartmán so 4 posteľami (sprcha, WC, umývadlo).

Do ďalšej výbavy chaty Limba patrí reštaurácia s kapacitou 130 miest a terasou s pohľadom na lyžiarsku zjazdovku, denná spoločenská miestnosť, denný bar, sauna a hydromasážna vaňa.

 

Horský hotel Minciar

Partizánska dolina 531/21, Skalka pri Kremnici

Tento horský hotel sa nachádza v srdci Kremnických hôr v rekreačnom stredisku Skalka 11 km od centra mesta Kremnica.

Celková kapacita hotela je 90 lôžok v hotelovej časti sú k dispozícií izby s dvomi a tromi lôžkami s kúpeľňou a sociálnym zariadením. Druhá je turistická časť vhodná pre lyžiarov alebo turistov, kde sú sociálne zariadenia spoločné na chodbách s celkovou kapacitou 40 lôžok.

Hotel ďalej ponúka priestory na svadby, športové dni, školenia, firemné akcie, semináre. Hosťom v hoteli je k dispozícií hotelová reštaurácia, sauna, masáže, nočný bar, detský kútik, wifi a počítač.

 

Chata Kabo

www.chatakabo.sk

Chata je situovaná neďaleko lyžiarskeho strediska Skalka pri Kremnici. Kapacita chaty je 7 lôžok (1x2, 1x5) + 1 prístelka s kompletne vybavenou kuchyňou, sociálnymi zariadeniami, sprchou, spoločenskou miestnosťou s krbom a TV + satelitom. V blízkosti je lyžiarsky vlek 200 m a 52 km upravovaných lyžiarskych bežeckých tratí.

 

Apartmány Krahule

www.apartmanykrahule.eu

Tento objekt sa nachádza 8 km severne od mesta Kremnica na úpätí Kremnického pohoria v centre obce Krahule. Obec je bývalou horskou osadou bývalých nemeckých osadníkov, akými boli drevorubači,  baníci a uhliari zo 14. Storočia.

Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi a pre priaznivcov zimných či letných športov. Apartmány sú vybavené vlastnou kuchyňou, sociálnym zariadením a balkónom, z ktorého je krásny výhľad na okolitú prírodu. Okolie objektu ponúka návštevníkom širokú škálu športových, relaxačných či turistických aktivít .

 

Chata Tj Sokol Nevoľné

   Tento objekt predstavuje turistickú chatu, ktorá sa nachádza na Kremnickom Štóse obklopená prekrásnou prírodou vo výške 946 metrov. V chate sú tri izby a maximálny počet lôžok predstavuje 20. Vykurovanie chaty je formou krbu, voda pre návštevníkov chaty je z horskej studničky. Samotná chata leží 3 km od obce Nevoľné. Okolie chaty tvorí malebná príroda s veľkými možnosťami aktívnej turistiky, cykloturistiky, zber húb a v zimnom období je to bežkovanie.

 

© 2012 Všetky práva vyhradené.

Tvorba web stránok zdarmaWebnode